שלום וברוכים הבאים לאתר "הכל במחול"!

הכל במחול אינו סטודיו רגיל!
אנחנו הסטודיו שמגיע אליכם!
הייחודיות שלנו היא, שיש לנו את האפשרות לפתוח לכם את חוג המחול עליו חלמתם, אצלכם, קרוב לבית.
שמי שרון בויוק, בת 45 ממושב כפר-שמואל שבשפלה. נשואה לאיציק, אמא לאופק, עדן ורביד.
אני בוגרת סמינר הקיבוצים במסלול היצירתי, בעלת תואר ראשון בחינוך ות.הוראה בהצטיינות. במהלך השנים עברתי אינספור סדנאות, השתלמויות והכשרות בתחומי המחול ע"י מיטב המורים בארץ במגוון תחומי ריקוד.
בנעורי רקדתי בלהקה הייצוגית של מ.א.גזר ולאחר הצבא- רקדתי עוד 12 שנים בלהקת המחול הייצוגית של לוד- "רבידים", איתה גם ייצגתי את לוד ואת ישראל במס' רב של פסטיבלים בארץ ובעולם.
בתור ילדה במושב, כפר-שמואל, אני זוכרת את עצמי מחפשת בימה להופיע בה.
מארגנת ריקודים למסיבות כיתה ומתאמנת יחד עם חברות מאחורי אולם הספורט בביה"ס. וזוכרת שלא הצלחתי להתמיד בחוגים מכיוון שהורי כ-2 עצמאיים, לא תמיד יכלו להסיע אותי לחוגים…
בתחום החוגים, ההפקות והכוריאוגרפיה, אני עובדת כבר 25 שנים ברחבי הארץ ולפני כ-15 שנים, לאחר לידתו של ילדי השני, החלטתי להקים עסק עצמאי.
השוק בתחום זה הוא רחב ומגוון, ובמהלך שנות עבודתי בו, נחשפתי לסטודיויים קטנים וגדולים, מפוארים ופשוטים, וגישות עבודה מגוונות.
אך כשחשבתי על המקום בו אני רוצה למקם את העסק שלי, חשבתי על שרון, הילדה, במושב, שמחפשת מקום לרקוד בו, קבוצה ביתית להשתייך אליה.
חשבתי שגם לבת שלי, המושבניקית גם כן, יש את הזכות לקבל שעורי מחול בבית.
וכך התגבש הרעיון למקד את חוגי "הכל במחול" במושבים וביישובים שונים באיזור השפלה, איזור מודיעין והמרכז.

במשך השנים התרחבנו, כאמונה על צוות הוראה- פיתחתי תכניות הכשרה למורים למחול והשתלמויות שיעשירו את המורים בשיטות ההוראה היצירתיות ויפתחו את ה"אני מאמין" של העסק- הכל במחול.

סדנאות והרצאות, הפקות והפעלות גדולות וקטנות. בעזרת צוות מקצועי ונאמן, המבצע בשטח את החזון של "הכל במחול"- השמיים הם הגבול עבורי ועבור כל ילד או ילדה ביישוב בקהילה, בבית הספר או הגן, בחדר המורים, בחברת הייטק או בקייטנת עובדים מוצלחת
זכרו!
אצלנו מקטן ועד גדול רוקדים את החלום! בכל מקום!
אם גם אתם רוצים לרקוד או להתאמן איתנו צרו קשר